اجاکسر

 

اجاکسر بابلسر،منطقه ای روستایی و خوش آب و هوا که در غربی ترین منطقه بابلسر و در مرز این شهر با شهرستان فریدونکنار قرار دارد.

این منطقه طی سال های اخیر با افزایش چشم گیر قیمت زمین روبه رو بوده؛و به دنبال آن بدل به محلی مناسب و جذاب برای سازندگان بخش مسکن شده است

فهرست مطالب

اجاکسر کجاست؟

دلایل افزایش قیمت زمین در اجاکسر بابلسر

اصلی ترین عامل قیمت گذاری ملک و زمین در بخش مسکن، همیشه موقعیت مکانی و دسترسی های ملک مورد نظر می باشد.

با استفاده از نقشه بالا و بررسی موقعیت منطقه اجاکسر از روی نقشه هم به راحتی می توان متجه موقعیت استثنایی این منطقه شد.

نزدیکی به شهرک های معروف و لاکچری دریاکنار،خزرشهر و منطقه برند صفاییه بابلسر، در کنار دسترسی عالی به مراکز خرید و رستوران هایی نظیر ایران کتان بابلسر،مرکز خرید پرشیا،رستوران شیلات و بسیاری از مراکز تفریحی دیگر و صد البته دریای زیبای مازندران باعث شده که اجاکسر بابلسر با رشد قیمت زمین خوبی مواجه و بدل به یکی از مراکز اصلی خرید و فروش ویلا و ملک در منطقه شود.

با وجود همه این مزیت ها و نکات مثبت و افزایش قیمت،بازهم وقتی که قیمت زمین در این منطقه را با مناطق همجوار ذکر شده در بالا مثلا،شهرک های دریاکنار و خزرشهر مقایسه می کنیم؛متوجه اختلاف فاحش و قیمت بسیار مناسب تر زمین در اجاکسر بابلسر خواهیم شد. قیمتی که نسبتا پایین تر از این مناطق هست؛اما طبق پیش بینی های کارشناسان املاک، شیب رو به رشد اش از روند این مناطق برند پیروی خواهد کرد

خرید ویلا در اجاکسر

از خوبی هایی که افزایش قیمت زمین در یک منطقه به همراه دارد،حجوم سازندگان به محیط است.که باعث نوساز و تر و تمیز شدن بافت منطقه می شود. از این رو شاهد ساخت ویلاها و شهرک های اختصاصی بسیار زیادی در اجاکسر بابلسر هستیم.که همواره و به علت افزایش مداوم تقاضا برای خرید مسکن در اجاکسر در حال افزایش است. نمونه ای از یک ویلا ساخته شده توسط تیم ساخت و ساز گروه مشاورین املاک مازند در این منطقه را در ویدیو زیر می بینید.

گروه مشاورین املاک مازند،با داشتن سال ها تجربه در زمینه املاک شمال کشور و البته همراهی تیم حقوقی و ساخت ساز مجرب به شما بهترین پیشنهادات و مشاوره ممکن را برای خرید ملک و زمین در مناطق بابلسر،فریدونکنار،سرخرود و شهرک های خزرشهر و دریاکنار ارائه می دهد.

 

برای تماس با ما و گرفتن مشاوره رایگان از طریق شماره تلفن های زیر اقدام کنید.

09123133139

01135667564