دریاکنار

در فاصله پنج کیلومتری از شهر بابلسر به سمت فریدونکنار، قدیمی ترین،خاطره انگیز ترین و شیک ترین شهرک مسکونی شمال کشور یعنی دریاکنار قرار دارد

درواقع دریاکنار،اولین شهرک مسکونی ساخته شده در شمال کشوره که در سال 1345 با حمایت و دستور مستقیم محمدرضا شاه پهلوی احداث شد.

ما در گروه مشاورین املاک مازند، وظیفه خودمون میدونیم تا اطلاعات کامل،راجع به مناطق فعالیتمون رو در اختیار شما بزاریم.

با رفتن به صفحه مقالات مازند مطلب مربوط به شهرک دریاکنار رو بخونید و با شناخت کامل نسبت به تاریخچه،انواع ساخت و ساز در این شهرک و منابع اون بهتر تصمیم بگیرید.

دریاکنار

دریاکنار

 

یکی از بهترین نوع سکونت گاه ها محیط های شهرکی هستند.این نوع ویلا ها و آپارتمان های کم نظیر همیشه از محبوبیت خاصی هم بین مردم برخوردار بوده اند.

 

برای اطلاع از نحوه خرید ویلا در شهرک خانه دریا کلیک کنید!!!

 

دلیلش هم کاملا واضح می باشد. جدا از بحث امنیت و آسایشی که ویژه گی اصلی شهرک هاست.همیشه بحث انحصاری بودن ملک و زندگی در آن ها هم مطرح بوده است. محیط های شهرکی،خصوصا شهرک های لاکچری ای مثل دریاکنار و خزرشهر و خانه دریا امکانات فوق العاده ای هم درون خود دارند. مثل زمین های ورزشی و رستوران و فروشگاه های مختص ساکنان خود شهرک

محیطی عالی برای زندگی و تفریح

محیط شهرک دریاکنار، کاملا مناسب و با امنیت بسیار بالا ست. این شهرک حتی دارای یک دبستان و یک دبیرستان نیز هست که کاملا برای تحصیل کودکان شما مناسب بوده و دریاکنار را تبدیل به محلی مناسب برای سکونت در تمام طول سال می کند. با اینحال دریاکنار، شهرکی توریستی بوده و معمولا در  طول سال دارای محیطی خلوت و آسوده می باشد.

برای اطلاع از شرایط خرید ویلا در شهرک خزرشهر کلیک کنید!!!

 

طراحی ویلا های مسکونی شهرک دریاکنار گستره وسیعی از معماری غربی کلاسیک تا مدرن را دربر می گیرد و چینش و دسته بندی درست واحد های مسکونی زیبایی بصری خاصی به آن ها بخشیده است.

در تصویر زیرنقشه کاربری اراضی در این شهرک را مشاهده می کنید.

نقشه کاربری اراضی شهرک دریا کنار

نقشه کاربری اراضی شهرک دریا کنار

 

قیمت ویلا در دریاکنار

قیمت ویلاها و آپارتمان های لوکس موجود در شهرک دریاکنار به صورت چشمگیری، دائما درحال رشد و بیشتر شدنه

پس ازاین نظر قعا یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در بخش املاک شمال کشور می باشد.

ساحل

با خریدملک در این شهرک به طور حتم شاهد چندین برابر شدن سرمایه خود درعرض دو تا سه سال خواهید بود.

 

ویلاهای شهرک دریا کنار  امروزه در محدوده قیمت 20 تا بالای 100 میلیارد تومن ارزش گذاری شده اند. ولی خودتون که بهتر میدونید این فقط قیمت امروزه

 

برای گرفتن مشاوره رایگان و پیشنهادات مناسب با سلیقه و بودجه خودتون با ما تماس بگیرید